В Укравтодорі підписано договір на будівництво нового мосту в Кременчуці

Сьогодні в Укравтодорі підписали договір із компанією-переможцем тендеру на будівництво Кременчуцького мосту. Турецький підрядник DOĞUŞ İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. реалізовуватиме проєкт за системою design-build: він і проєктуватиме конструкцію, і будуватиме її.

З боку “Укравтодору” договір підписав начальник Служби автомобільних доріг в Полтавській області Іван Краповницький, від компанії Dogus Insaat Ve Ticaret – виконавчий директор Толга Аккас (Tolga Akkas).

Новий міст стане довгоочікуваною альтернативою Крюківському мосту, який  звели ще у 1872 році, і який давно не відповідає потребам головного промислового вузла Полтавської області. Ця переправа сьогодні перебуває в аварійному стані. Подальше руйнування Крюківського мосту загрожує транспортним колапсом Центральній Україні, адже через нього проходять дві дороги державного значення: М-22 Полтава – Олександрія та Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя та залізнична гілка.

Яким буде новий міст?

Загальна довжина ансамблю становитиме понад 3 км. Згідно з ТЕО, новий міст буде вантовим і матиме 4 смуги руху, по дві в кожному напрямку. На правому березі Дніпра він сполучатиметься з дорогою Н-08, на лівому — з нинішньою вуличною мережею Кременчука. У цих точках передбачено будівництво транспортних розв’язок на різних рівнях.

Детальніше читайте тут.