Лише за один день кременчуцьким перевізникам виписали протоколів на 187 тисяч гривень

29 квітня відбулася апаратна нарада у голови Полтавської облдержадмінстрації. Про це інформує сайт Зміст.

Під час обговорення Віталій Малецький розповів, що Кременчук є промисловим містом, яке працює цілодобово. Через це для нього потрібно зробити вийняток і дозволити працювати транспорту без часових обмежень:

«Ви знаєте про мирний захід водіїв, які зібралися перед РДА. Надіслали Вам листа де просять переглянути рішення про часові інтервали у транспорті. Я подав листа з проханням, бо у нас специфіка є. Зрозумійте, у нас міст через Дніпро по якому якщо не громадським транспортом, то інакше не дістанешся до іншої частини міста. У нас промзони, підприємства безперервно працюють, поліклініки. Протяжність міста від промзони до промзони. У нас 2 дні працювала полтавська поліція. У перший день склали протоколів на 187 тисяч гривень, вчора трохи менше. Нам треба це вирішити».

У відповідь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов сказав, що напередодні встановлення часових обмежень, радилися з керівниками держави і враховували «специфіку» міст:

«Давайте не використовувати терміни щодо паралізації міста. Повірте, ми ретельно проаналізували діяльність всіх підприємств і нічого складного немає в тому, щоб підлаштувати роботу, щоб людей вивезти і довезти до роботи».

Перший заступник голови ПОДА Дмитро Лунін сказав, що у Кременчуці ситуація із захворюваністю на коронавірус погіршилася, тому говорити про послаблення карантину для цієї громади зарано.

На цю ж тему:

Читайте також