Мер Кременчука назвав полтавських чиновників “божевільними”

Сьогодні мер Кременчука Віталій Малецький опублікував пост, в якому висловив обурення тим, що в Кременчуці складають протоколи за роботу громадського транспорту. Нагадаємо, з 19 квітня громадський транспорт в області має працювати лише вранці та ввечері. Таке рішення ухвалила обласна комісія з питань ТЕБ і НС.

Далі подаємо пост Малецького дослівно.

Складається враження, що хтось з обласних чиновників збожеволів і вирішив паралізувати роботу промислових підприємств Кременчука.

Нагадаю, 19 квітня у Полтаві регіональна комісії ТЕБ і НС вирішила обмежити роботу громадського транспорту лише ранковими і вечірніми годинами. Хоча такі додаткові обмеження не передбачені жодним законодавчим актом. У «червоному» Києві, наприклад, транспорт працює у звичні години, але за спецперепустками для працівників життєвоважливих підприємств. Такі ж обмеження були погоджені й на території Полтавської області.

Я особисто озвучив питання неможливості вводити такі обмеження руху громадського транспорту для промислового Кременчука і на регіональній комісії ТЕБ і НС, і у письмовому зверненні до керівництва області, але відповіді ми не отримали.

Але сьогодні хтось у Полтаві вирішив надіслати до Кременчука «каральний загін». Інакше не назвеш службовців, які у розпал робочого дня промислового міста вирішили зупинити громадський транспорт!

Я особисто сплачу виписані штрафи. І громадський транспорт Кременчука продовжить роботу – я не допущу збоїв у роботі промислових підприємств. Потрібно розуміти різницю між містечком, де всі працюють в одну зміну, і великим, стратегічно важливим промисловим містом, яке живе і працює цілодобово.”

Читайте також