Кременчужанину, якого колишня у соцмережах звинуватила в насиллі, повідомили про підозру

Кременчужанину повідомили про підозру за вчинення домашнього насильства відносно колишньої цивільної дружини, поінформував керівник Кременчуцької окружної прокуратури Андрій Лапко.

Про підозру 47-річному жителю міста повідомив слідчий слідчого відділу Кременчуцького РУП ГУПН в Полтавській області за процесуального керівництва прокурорів Кременчуцької окружної прокуратури. Так, прокуратура повідомляє, що з березня 2013 року по лютий 2021 року кременчужани проживали однією сім’єю без реєстрації шлюбу та чоловік систематично вчиняв фізичне та економічне насильство відносно потерпілої.

Досудове розслідування встановило, що у березні та травні 2020 року чоловік у присутності дітей завдав жінці фізичного болю. Крім того, у лютому 2021 року чоловік примусово виселив жінку з будинку, в якому вони проживали разом більше трьох років. Тож тепер чоловік підозрюється у вчиненні кримінально правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України (домашнє насильство).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, продяться слідчі дії. Процесуальним керівником у кримінальному провадженні в найкоротший строк буде прийнято рішення про звернення до суду з обвинувальним актом, пише Телеграф.

На цю ж тему:

“Пока не опубликовала видео, никто не пошевелился” – бывший муж…

Читайте також