Кременчуцький вбивця вважає, що його дружина не страждала, бо горіла у вогні не більше 10 секунд

У жовтні минулого року а Крюківському райсуді Кременчука закінчився розгляд резонансної справи щодо чоловіка, який 4 червня цього року, на вулиці Івана Приходька облив дружину пальним і підпалив її.

Злочин відбувся за зачиненими дверима магазину побутової хімії “Фея” у Крюкові. Жінка від отриманих травм загинула. Тоді багато хто заявляв, що на такий крок міг піти лише психічно хворий чоловік. Але експертиза показала – він здоровий.

29 жовтня колегія суддів Крюківського райсуду вирішила покарати обвинуваченого довічним терміном ув’язнення.

Свою вину обвинувачений визнав частково, підтвердив, що заздалегідь готувався до злочину. Водночас у поданій апеляційній скарзі просив змінити  кваліфікацію дій і призначити мінімальне покарання, адже, на його думку, полум’я, що розгорілося внаслідок підпалу, не загрожувало іншим людям, а дружина не страждала, бо перебувала у вогні не більше 10 секунд.

Підсудній під час затримання на місці злочину

Заслухавши доводи учасників кримінального провадження, Полтавський апеляційний суд залишив апеляційні  скарги як обвинуваченого, так і його захисника без задоволення, рішення суду першої інстанції – без змін. Про це повідомила обласна прокуратура.

Таким чином, вирок Крюківського районного суду Кременчука,  постановлений 29 жовтня 2020 року, набрав законної сили.