Дівчина, яку знайшли мертвою в Кременчуцькому районі, тікала з дому через домагання вітчима

Кременчук оперативний повідомляв, що Комсомольський суд випустив під нічний домашній арешт другого підозрюваного у справі про згвалтування 16-річної дівчини.

Вчора, 2 червня, на телеканалі «Україна» вийшла перша частина передачі «Говорить Україна», де з’явились нові деталі резонансної справи.

Журналісти в ефірі на всю Україну нагадали, як односельці померлої 16-річної красуні Марії зупинили поховання, адже на тілі померлої були численні рани, синці, інші ушкодження, а в висновках експерта про смерть вказано лише «Алкогольне отруєння».

Так одніє із ініціаторок широкого розголосу була мешканка села Бреусівка Кременчуцького району, де трапилась трагедія, Анна.

Жінка розповіла, що це саме вона викликала поліцію, написала скаргу на діяльність правоохоронців, зробила фотографії ушкоджень вже з трупа і передала голові селищної ради Козельщинської громади.

«Тіло на узбіччі виявив місцевий тракторист. Об 11.00 він їхав на поле, то його (тіла, – ред.) не було, а об 11.15 вже лежало», – розповіла жінка.

Вже інша мешканка Бреусівки, Віра, розповіла, що була понятою при дослідженні місця знахідки тіла. Говорить, що на дівчині не було спідньої білизни, а поза тіла була неприродною. А светр піднятий до шиї.

«Над дитиною звірськи знущались», – слова цієї жінки.

Нагадали в студії, що під трупом виявили кофту, в якій були рибальські поплавки, ніж, маска. Все вказувало, що це – чоловічі речі.

Віра, яка добре знала Марію, розповіла про нелегке життя підлітка. Адже в її житті був і інтернат, а далі навчання на бухгалтера в Кобеляцькому ліцеї (ПТУ). Односельці згадували, що Марія мала хист до манікюру, перукарської справи.

Далі в студії з’явилась бабуся померлої дівчини – Тетяна із своїм сином. Вони розповіли, що напередодні того дня, як Машу знайшли мертвою на узбіччі, дівчина попросилась погуляти до подруги. Та зателефонувала о 22.30 чи 23.00 і дівчина пішла. Таке було і раніше, що вона не ночувала вдома. І це дуже здивувало глядачів – як 16-річну дитину відпускали саму в пізню пору!

«Вона втекла до мене з дому, адже там до неї чіплявся вітчим. Маша розповідала, як він примушував пити алкоголь, лягати біля нього і розслаблятись», – слова бабусі.

Але … все це заперечила 34-річна мати померлої Поліна. Жінка взялась захищати свого співмешканця, з яким разом аж два роки. І більш того звинувачувати свою матір. З нею, як виявилось, жінка не спілкувалась, тож як живе її дитина, і не знала.

«Не приставав Сашко до неї. Не правда!» – її слова.

Та виявилось, що сама Поліна ніякої участі в житті доньки не брала.

Потім стало відомо і про подробиці останнього вечора в житті Маші. Дівчина пішла гуляти в компанію з 15-річними Владом і Артемом, 17-річною Наталкою і 20-річним Стасом. Вони відпочивали в будинку Наталки. Відомі і подробиці, але їх не повідомляли.

Також відомо, що були записи щоденника Марії, які можуть пролити світло у цій справі.

Але ці факти ще не повідомили, адже сьогодні о 20 годині в ефір вийде друга частина передачі.

За матеріалами Кременчуцької газети

Читайте також