Зґвалтування та смерть дівчини у Кременчуцькому районі: другого підозрюваного суд відпустив додому

Кременчук оперативний повідомляв, що вчора поліція оголосила про підозру 20-річному фігуранту гучної справи в Кременчуцькому районі. З релізу обласної прокуратури стало відомо, що суддя Комсомольського суду Тетяна Куц постановила відпустити його під домашній арешт з 22:00 до 6:00, незважаючи на клопотання прокурора тримати його під вартою.

Станіслав О. був найстарший з групи осіб, в компанії яких відпочивала того трагічного вечора 16-річна Марія Бондаренко. За версією слідства саме 20-річний Станіслав підбурював неповнолітнього Владислава зґвалтувати дівчину, скориставшись її безпораднім станом. Чоловіка також звинувачують у тому, що він не надав допомогу залишив дівчину в небезпечному стані, який викликав її смерть.

“Суддя чомусь не звернула увагу на те, що перебуваючи на свободі, підозрюваний (як самий старший групи) може впливати и тиснути на інших неповнолітніх осіб групи (його молодшого брата Артема та свою дівчину Наталю, які поки що не перебувають під слідством). Може впливати на їх покази задля викривлення реальних подій.Також, суддя проігнорувала, що підозрюваний може знищити речові докази по справі, які ще перебувають у нього та неповнолітніх осіб групи. І які в майбутньому зможуть викрити у злочинній діяльності інших учасників подій 29.04.2021 року“, – зауважив у своєму дописі в соцмережі депутат обласної ради Руслан Телятник.

Нагадаємо, тіло дівчини виявили 30 квітня на узбіччі дороги місцеві мешканці. За попередньою інформацією слідства, напередодні ввечері потерпіла гостювала у будинку знайомого, в компанії двох 15-річних юнаків, 17-річної дівчини та 20-річного молодика. Вони разом вживали спиртні напої.
Одному із 15-річних юнаків,  жителю Козельщинської  тергромади,  на перших етапах слідства вже вручено  підозру у зґвалтуванні 16-річної дівчини. А 7 травня Комсомольський міський суд Полтавської області обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.

Нагадаємо, що поліцейські також встановили особу, яка продала горілку неповнолітньому із компанії, в якій відпочивала померла 16-річна дівчина. Відносно 39-річної місцевої жінки складений адміністративний протокол за частиною 3 статті 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення. 

Читайте також