Зеленський нагородив військового з Полтавщини

У День Української Державності Президент Володимир Зеленський нагородив відзнакою “Хрест бойових заслуг” головного сержанта – командира відділення взводу протитанкових ракетних комплексів 45 окремої артилерійської бригади Корпусу резерву Сухопутних військ Збройних Сил України Сергія Міщенка.

Сергій Міщенко народився 21 травня 1974 року у м. Зіньків. Закінчив Проценківську середню школу, з 1991 по 1993 роки проходив службу у Національній гвардії України у Кривому Розі. За освітою Сергій Міщенко – юрист. Після служби в лавах армії деякий час працював у Опішнянському підрозділі міліції. Займався підприємницькою діяльністю та будівництвом, мав власну бригаду будівельників.

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Сергія Олексійовича було нагороджено орденами “За мужність” ІІІ та ІІ ступенів.

“Сергій Олексійович – щасливий тато шести дітей та люблячий чоловік дружини Наталії, які чекають його найшвидшого повернення додому з довгожданою Перемогою. Щиро вітаємо нашого Героя із черговою нагородою! Зіньківська громада пишається Вашою мужністю та подвигами”, – зазначили у міській раді.