Завтра планують ввести по всій Україні жовтий рівень карантину

Питання встановлення жовтого епідемічного рівня по всій території України з 22 вересня розглянуть на засіданні Державної комісії з ТЕБ та НС у вівторок. Про це інформує сайт Кабміну за результатами селекторної наради 20 вересня   

“Під час (засідання 21 вересня – ред.) буде розглянуто питання впровадження жовтого рівня епідемічної небезпеки по всій території країни з 00:00 22 вересня”, йдеться у повідомленні.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що за останній тиждень кількість підтверджених нових випадків COVID-19 зросла на 68%, а госпіталізацій – на 51%.

Водночас там додали, що навантаження на систему охорони здоров’я поки що контрольоване: реанімаційні ліжка зайняті на 33%, ліжка з киснем на 29%.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що уряд змінив підхід до карантинних обмежень і дозволив працювати тим закладам господарювання та освіти, в яких вакциновано першою дозою СOVID-вакцини не менше 80% персоналу.

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко повідомив, що минулого тижня відбулася переорієнтація мобільних бригад щеплення на заклади освіти.

Читайте також