Затримано технологічну банду кременчужан, які обкрадали офіси

У причетності до скоєння злочинів підозрюють трьох жителів Кременчука, 1978, 83-го та 91-го року народження. Поліція перевіряє фігурантів на причетність до скоєння аналогічних  злочинів на території Полтавщини та сусідніх областей. 

Юрій Тримбіцький, тимчасовий виконувач обов’язків начальника Кременчуцького райуправління, повідомив:
«Під час оперативно-розшукових та слідчих заходів встановлено, що троє жителів Кременчука ретельно готувалися до скоєння кожного злочину. Вони використовували спеціальну техніку та інструменти для проникнення до офісних приміщень. Діяли швидко та зникали з місця події до прибуття охорони».

Слідчі поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької місцевої прокуратури, спільно з працівниками карного розшуку Кременчука провели ряд обшуків за адресами проживання фігурантів та в автомобілях, які вони використовували під час скоєння злочинів. 

Слідчі вилучили рації, спеціальні прилади, призначені для зривання ґрат та сейфів, наркотичні речовини, зброя, гроші та ряд інших речових доказів. 

Усім фігурантам повідомлено про підозру у скоєнні крадіжки, поєднаної з проникненням до приміщень (ч. 3 ст. 185 Кримінального кодексу України). На часі вирішується питання щодо обрання їм запобіжних заходів. Тривають слідчі дії.