Затримано педофіла, який гвалтував малолітніх і знімав дитяче порно

Полтавською обласною прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зґвалтування та розбещення дітей. Під час досудового розслідування затримано фігуранта справи, який півтора року переховувався від правоохоронців.

За даними слідства, затриманий упродовж 2016-2019 років у Києві в орендованих квартирах брав участь у виготовленні фото- та відеопродукції, що містить дитячу порнографію, та вчиняв стосовно неповнолітніх  сексуальне насильство. Діяв чоловік разом із двома спільниками, один з яких підшуковував на вулиці та в соціальних мережах неповнолітніх і малолітніх дівчат, входив до них у довіру і, застосовуючи психологічний тиск, примушував брати участь у фото- та відеозйомках із метою подальшого продажу виготовленої «продукції».

Потерпілими у справі визнано десятьох неповнолітніх та одну малолітню дитину.         

Затриманому прокуратура інкримінує співучасть у виготовленні та зберіганні з метою розповсюдження та збуту зображень і відеопродукції порнографічного характеру, що містять дитячу порнографію, з примушуванням неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень та відеопродукції порнографічного характеру, вчинені повторно; зґвалтування, вчинене повторно щодо неповнолітньої особи та особи, яка не досягла 14 років; скоєння розпусних дій щодо особи, яка не досягла 16-річного віку, та малолітньої особи (ч. 5 ст. 27, ч. 5 ст. 301, ч. ч. 3, 4 ст. 152, ч. ч. 1, 2 ст. 156  КК України). 

Наразі за клопотанням прокуратури Октябрським районним судом Полтави підозрюваному обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою без права внесення застави. Слідчі та процесуальні дії тривають.

Читайте також