Заступилась за чоловіка: кременчужанка побила, розбила телефон та окуляри правоохоронцю

14 вересня у Кременчуці розглянули справу з приводу насильства щодо працівника правоохоронного органу. Інцидент стався у січні цього року на Молодіжному, повідомляє Телеграф.

Вночі 7 січня слідчо-оперативна група Кременчуцького відділу поліції – слідчий та дільничний – прибули на виклик. Правоохоронцям повідомили, що в будинку №25 на вулиці Героїв України чоловік отримав тілесне ушкодження. Перед входом до під’їзду стояла жінка.

Згодом з’ясувалося, що вона – дружина потерпілого. Жінка запитала у правоохоронців про мету їхнього візиту, а коли дізналася її, порадила про все дізнатися у медпрацівників. Слідчий пояснив, що їм необхідно особисто поспілкуватися з потерпілим. Кременчужанка відповіла, що не впустить їх до квартири та влаштувала сварку: почала кричати на слідчого, на зауваження правоохоронців не реагувала і голосно сперечалася.

Слідчий намагався пройти повз неї до під’їзду, але жінка перегородила йому шлях, схопила за воріт куртки, порвала його, а потім вибила з рук слідчого папку з документами. Слідчий хотів підняти папку, жінка вдарила його долонею по голові, схопила та зняла з голови шапку, кинула на підлогу.

Потім схопила з підлоги папку, забігла до під’їзду, де почала, розривати їх і кидати на підлогу. Ногою ударила в живіт слідчого, рукою зірвала з його обличчя окуляри та демонстративно поламала. На цьому жінка не заспокоїлася та зірвала з його грудей службовий жетон і кинула до входу в підвал. У результаті таких дій порвала куртку. Також у правоохоронця випав з рук телефон, на екрані утворилася тріщина. Слідчий отримав легкі тілесні ушкодження.

14 вересня між прокурором Кременчуцької місцевої прокуратури і обвинуваченою укладена угода про визнання винуватості. Згідно з угодою жінка беззаперечно визнала себе винуватою у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 345 Кримінального кодексу України (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу).

Автозаводський районний суд угоду затвердив, визнав жінку винною та призначив узгоджене сторонами покарання у виді позбавлення волі на один рік. На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України жінку звільнили від відбування покарання з випробуванням, встановивши їй іспитовий строк на один рік. Вирок може бути оскаржений