Загинув захисник із Глобинщини Олег Костиренко

1 серпня на Донеччині загинув глобинець Олег Володимирович Костиренко.

Народився захисник 8 січня 1971 року. Після закінчення школи проходив строкову військову службу в частині спецпризначення повітряно-десантних військ. Після служби створив родину та почав працювати інспектором дорожньо-патрульної служби у відділенні ДАІ при Глобинському РВ УМВС України в Полтавській області. Згодом закінчив школу міліції. У серпні 2014 року, в тяжкі для України часи, зі зброєю в руках Олег Володимирович пішов захищати українську землю від ворога. Службу ніс в Донецькій та Луганській областях. Повернувся додому в жовтні 2015 року. Рік і два місяці він перебував у зоні бойових дій.

З вересня 2016 року до січня 2021 року проходив службу у Глобинському районному військовому комісаріаті, після чого був переведений до 72-ї окремої механізованої бригади (в/ч А2167), де служив старшим стрільцем.

1 серпня 2022 року його життя обірвалося…Під час артилерійського обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Травневе Бахмутського району Донецької області Олег Володимирович отримав поранення несумісні з життям.

Про час і місце поховання буде повідомлено додатково.