За вихідні у Кременчуці патрульні виявили чотирьох п’яних водіїв

Вулиця Шевченка:
6 лютого, близько 1-ї години ночі, патрульні зупинили транспортний засіб ГАЗ 2705, водій якого порушив правила дорожнього руху, а саме вимогу знаку “В’їзд заборонено”. Під час розгляду справи у 28-річного керманича охоронці порядку помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння чоловік відмовився.

Вулиця Київська:
Цього ж дня, близько 20-ї години, патрульні зупинили ВАЗ 21051. Під час перевірки документів поліцейські з’ясували, що 27-річний керманич позбавлений судом права керування транспортними засобами. До того ж охоронці порядку помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд у лікаря-нарколога чоловік категорично відмовився.

Вулиця Молодіжна:
Учора вранці патрульні зупинили транспортний засіб Audi, водій якого не ввімкнув світловий покажчик повороту відповідного напрямку. Під час спілкування з 39-річним керманичем інспектори помітили в нього ознаки наркотичного сп’яніння. Від проходження огляду чоловік відмовився.

Вулиця Вадима Пугачова:
Цього ж дня, близько 14-ї години, патрульні отримали виклик “ДТП без потерпілих”. Інспектори з’ясували, що 63-річний водій Daewoo не врахував дорожньої обстановки, не дотримався безпечної дистанції та здійснив зіткнення з причепом автомобіля Chevrolet. Крім того, у винуватця ДТП охоронці порядку виявили ознаки алкогольного сп’яніння. Алкотестер Драгер показав результат — 2,4 ‰, що майже у 12 разів перевищує допустиму норму.

На всіх водіїв патрульні склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.