За вихідні патрульні зупинили п’ятьох нетверезих водіїв

Проспект Полтавський 5 червня охоронці порядку зупинили ВАЗ 21061, водій якого порушив правила дорожнього руху. Під час спілкування із 38-річним чоловіком, поліцейські помітили у нього ознаки наркотичного сп’яніння та з’ясували, що останній вже притягувався судом до відповідальності за подібне правопорушення. Пройти огляд на стан сп’яніння громадянин відмовився у присутності двох свідків.

Цього ж дня патрульні помітили вантажівку VOLVO, що мала технічні несправності зовнішніх світлових приладів. Зупинивши вказаний транспортний засіб, інспектори помітили у 32-річного керманича ознаки наркотичного сп’яніння. Пройти огляд на стан сп’яніння останній спочатку погодився, але надалі відмовився від проведення лабораторних досліджень.

Вулиця Олександра Білаша:6 червня охоронці порядку отримали повідомлення про, ймовірно, нетверезого водія за кермом автомобіля Ford. Зупинивши вказаний легковик, поліцейські справді помітили у керманича ознаки алкогольного сп’яніння, але пройти огляд останній відмовився.

Автодорога М – 22:6 червня патрульні зупинили автомобіль Opel. Під час спілкування з водієм інспектори помітили різкий запах алкоголю від нього. Пройти огляд на стан сп’яніння останній категорично відмовився.

Цього ж дня патрульні зупинили Daewoo за порушення правил дорожнього руху. Під час складання адміністративних матеріалів інспектори помітили у водія ознаки, алкогольного сп’яніння. Керманич відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.На всіх водіїв інспектори склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП та відповідні адміністративні матеріали.

Читайте також