За тиждень у Кременчуцькому районі склали 7 адмінпротоколів за порушення карантинних вимог

Упродовж тижня, з 1 по 5 листопада, перевірили дотримання карантинних заходів на 89 об’єктах.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області.

Спеціалісти перевірили комунальне підприємство, заклади громадського харчування, заклади торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, гуртожитки, салони краси.

Під час позапланових перевірок були виявлені порушення: відсутні записи термометрії працівників, адміністрацією закладу з персоналом не проведена роз’яснювальна робота та інструктажі щодо запобігання поширенню COVID-19, відсутня ємність для збору використаних ЗІЗ, відсутня розмітка для дотримання дистанції між покупцями, недостатня кількість ЗІЗ (маски), відсутній безконтактний термометр для вимірювання температури тіла відвідувачам, недостатня кількість антисептиків та дезінфікуючих засобів, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, порушення режиму провітрювання.

Спільно з представниками органів місцевого самоврядування та спеціалістів департаменту освіти проведені перевірки закладів громадського харчування, готелів, магазинів продуктових та непродуктових товарів, ринків, закладів освіти та дошкільної освіти, гуртожитків.

Під час перевірок виявили низку порушень, зокрема: відсутнє маркування для дотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутнє інформування клієнтів щодо встановлених обмежень та умов обслуговування в закладі, відсутні ЗІЗ (маски, рукавички), відсутні антисептики, дезінфікуючі засоби, не проводиться вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів.

За участі фахівців Кременчуцького районного управління, правоохоронці склали 35 протоколів згідно статті 44-3 ч.1. 

За виявлені порушення керівникам закладів вручили 7 протоколів про адміністративне правопорушення та 5 приписів щодо усунення порушень вимог санітарного законодавства. З працівниками ще 89 закладів провели роз’яснювальну роботу по дотриманню протиепідемічних заходів, запроваджених на час карантину.