За тиждень у Кременчуці народилось 25 дітей

Минулого тижня у Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня  вперше побачили світ 25 немовлят, 4 – у пологовому відділенні  Кременчуцької міської лікарні «Правобережна».

Цього разу лелека приніс кременчуцьким родинам більше дівчаток  –   15, а  майбутніх  козаків  – 14. Одна дитина народилася у родині внутрішньо переміщених осіб. 

Щиро вітаємо  сім’ї з поповненням! Бажаємо батькам та новонародженим щастя та добра! Нехай дітки  зростають  у мирній,  незалежній і заможній Україні!