За трьох збитих: пілоту з Миргорода присвоєно звання Герой України

Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України з врученням ордену “Золота Зірка” пілоту Олександру Мостовому. Відповідний указ опублікований на сайті Офісу Президента. 

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці 831 бригади тактичної авіації, що дислокується у Миргороді на Полтавщині.

Олександр Мостовий під Васильковом збив російський військово-транспортний літак Іл-76 та два гелікоптери Мі-24. Тим самим не допустив висадку ворожого десанту з озброєнням.

“Ззовні спокійний та усміхнений за будь-яких життєвих обставин, він завжди був напоготові, наче бойова пружина. Тому за всіма лаштунками мирного життя готував себе до тієї вирішальної хвилини, коли Батьківщина покличе на захист. І коли ця мить настала, Олександр одним з перших підійняв літак у повітря, щоб захистити свій народ, свою країну, свою сім’ю. Неймовірно важко словами передати всю гаму відчуттів та емоцій Прометея, але впевнено можна сказати: ненависть до ворожої орди та неймовірний біль через страждання мирних співвітчизників відійшли на другий план, поступившись холодному розрахунку та виваженим і чітким діям у повітрі”, – йдеться на фейсбук-сторінці бригади.