З Кременчука на Потоки їздитиме автономний тролейбус

Сьогодні в тестовому режимі на автономному тролейбусі випробували 14-кілометровий маршрут від Пивзаводу до кінцевої зупинки в Потоках. Про це повідомили в міській раді.

Цього року Потоківська сільська територіальна громада, зокрема села Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка, приєдналися до Кременчука і стали однією територіальною громадою. Внесок Потоківської громади в загальний бюджет нашої об’єднаної громади складе близько 13 мільйонів гривень на рік. Місто взяло на себе вирішення питань життєзабезпечення нових структурних одиниць.

Планується запустити тролейбуси на маршрут в робочому режимі вже за 2 місяці. За цей час буде облаштовано нові заїзні кармани та зупинки, встановлено павільйони очікування. Частина нового маршруту пролягає по дорозі загальнодержавного значення «Кременчук-Полтава», тому графік руху тролейбусу необхідно буде узгодити з відповідними службами. Рухатиметься тролейбус від Річкового вокзалу через Пивзавод до села Потоки. Вартість проїзду складе 2 гривні, пільгові категорії будуть перевозитися безкоштовно.