Як проходить будівництво мосту у Кременчуці

На лівому березі річки Дніпро в Кременчуці завершують влаштування випробувальних буронабивних паль. На правому березі буріння ще продовжується. Роботи тривають в рамках будівництва нового мосту.

Про це повідомили на сторінці у фейсбуці Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Зокрема, зазначається, що випробування дозволить перевірити несучу здатність паль, щоб в майбутньому опори мосту витримали проектне навантаження. Глибина, на яку влаштовується паля, – 30 метрів.

Новий міст з підходами будуватиметься паралельно до старого. На правому березі Дніпра він виходитиме на набережну, де сполучатиметься з трасою Н-08 #Бориспіль_Маріуполь. Також буде розв’язка з можливістю з’їзду на Літературний провулок. На лівому березі міст закінчуватиметься на Великій набережній зі з’їздом на Флотську вулицю.

“Контракт за принципом design-build на будівництво мосту підписано з турецькою компанією Doğuş Grubu . Це означає, що відповідальною за розробку проєктної документації та виконавцем робіт з будівництва мосту буде одна компанія”, – зазначається у повідомленні Служби автомобільних доріг у Полтавській області.