Взяли під варту трьох комунальників, які мародерили в “Амсторі”

У Кременчуці взяли під варту трьох мародерів – намагалися вкрасти коробку з мобільними телефонами на території завалів ТЦ «Амстор».

30 червня суддя Крюківського суду постановив взяти під варту трьох підозрюваних у мародерстві. Про це пише Кременчуцька газета.

Троє підозрюваних є працівниками одного із комунальних підприємств міста. Вони мали розчищати територію зруйнованого ТЦ від скла.

Коли ці роботи проводилися, рятувальники та нацгвардіці виносили зсередини ТЦ “Амстор” не лише зіпсоване обладнання магазинів, а й товар, що залишився. Серед нього була і коробка з мобільними телефонами. Коли підозрювані прибрали значну частину території, вони залишили цю коробку, як то кажуть на потім.

Далі завантажили її в свій контейнер для сміття і повезли до службової автівки, в вже там перевантажили в “Газельку”. У цей час їх і “взяли на гарячому” бійці тероборони, які викликали на місце поліцію. Правоохоронці задокументували те, що сталося. У коробці виявили 61 мобільний телефон.

Суддя Крюківського райсуду Олександр Маханьков задовольнив клопотання правоохоронців  про обрання міри запобіжного заходу. Всі троє отримали 60 діб перебування  під вартою з можливість внесення 49 тис 620 грн застави за кожного.