ВПУ №7 Кременчука отримало нове обладнання завдяки міжнародній програмі

5 закладів професійно-технічної освіти Запорізької та Полтавської областей отримали понад 100 ноутбуків, набори з принтерів, проекторів, серверів та інших девайсів у межах програми ЄС EU4Skills. Педагоги зможуть використовувати ці ресурси для підвищення кваліфікації, а також в організації дистанційного навчання. Про це повідомили в пресцентрі МОН.

Технічна допомога спрямована до закладів, які пілотують програму EU4Skills у відібраних регіонах. Серед них вище професійне училище №7 Кременчука.

«Наші зусилля спрямовані на те, щоб зробити дистанційне або змішане навчання якісним та ефективним. Ми вдячні європейським партнерам за допомогу у виконанні цього завдання. Багато учнів, які навчаються за змішаною формою, вимушені ділити комп’ютери з іншими членами родини, що працюють або навчаються дистанційно. Переконаний, що надані в межах EU4Skills ресурси дозволять підтримати учасників освітнього процесу в опануванні навчального матеріалу», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

На закупівлю ІТ-обладнання витратили понад 100 тис. євро. Користуватися технікою зможуть понад 3 тис. учнів та 300 викладачів профтехів.

«Цифрові навички та обладнання наразі дуже потрібні у всіх навчальних закладах, особливо в ситуації, що склалася. Ми впевнені, що учні та викладачі закладів профтехосвіти отримають користь від використання нового обладнання для вдосконалення своїх навичок та адаптації до дистанційного навчання», – зазначив керівник Програм співробітництва Представництва ЄС в Україні Фредерік Куне.