“Ворскла” отримала нового тренера

Представники футбольного клубу «Ворскла» і відомий фахівець з європейським досвідом роботи Віктор Скрипник погодили останні деталі майбутньої трудової угоди.

Як розповіли у пресслужбі клубу новий наставник має приступити до роботи з 1 липня.

«Подробиці контракту 52-річного коуча, який як гравець та тренер зробив собі ім’я у німецькому «Вердері» з Бремена, поки не розкриваються. Відомо, що екс-наставник луганської «Зорі» налаштований поборотися з «Ворсклою» за найвищі щаблі УПЛ», – йдеться у повідомленні.

Після завершення ігрової кар’єри 2004 року прийняв пропозицію залишитися в клубній системі бременського «Вердера» в ролі тренера молодіжного складу. 2007 року отримав тренерську ліцензію УЄФА, що дає право тренувати команди Бундесліги.

Навесні 2009 року уклав новий контракт із керівництвом клубу, згідно з яким до 2013 року тренував молодіжну команду «Вердер» U-17. 18 червня 2013 року очолив команду дублерів бременського клубу «Вердер ІІ».

25 жовтня 2014 року був призначений головним тренером «Вердера» після звільнення з цієї посади за незадовільні результати Робіна Дутта.

18 вересня 2016 року його було звільнено з посади головного тренера «Вердера» після того, як команда програла 3 перші матчі сезону 2016/17. За словами головного директора «Вердера», дане рішення було прийняте в результаті непереконливої гри проти Боруссії, яка завершилася з рахунком 1:4.

3 червня 2019 року, після звільнення Юрія Вернидуба, Скрипник очолив луганську «Зорю».