Від чого рятує стабілізатор напруги

Якщо говорити про технічні розробки, які явно недооцінені більшістю користувачів, лідером списку стане стабілізатор напруги. Основна його функція — це запобігання різким коливанням напруги, які можуть зіграти з власниками житла злий жарт.

Якщо говорити про технічні розробки, які явно недооцінені більшістю користувачів, лідером списку стане стабілізатор напруги. Основна  його функція — це запобігання різким коливанням напруги, які можуть зіграти з власниками житла злий жарт.

Вибір стабілізаторів досить широкий. Але для отримання надійного захисту краще обирати прилади виробників з відмінною репутацією. 

Чому варто встановити стабілізатор напруги 

Купуючи якісну й недешеву техніку, люди планують забезпечити власний комфорт на тривалий період часу. Але перепад напруги в електричний мережі може вивести з ладу одразу всі прилади в домі. І досить часто ремонту вона вже не підлягає. 

Якщо перепади напруги в мережі відбуваються постійно, то проводка може нагріватися. В певний момент це стане причиною загоряння. Добре, якщо господарі будуть у цей час вдома й зможуть вжити заходів.

Причини перепадів напруги 

Причин нестабільності напруги багато: 

  • неякісна робота місцевих електромереж, 
  • використання неякісних матеріалів під час монтажу електромереж, 
  • несвоєчасне обслуговування – особливо це стосується старих багатоквартирних будинків, 
  • порушення укладки силових ліній тощо. 

На коливання напруги може впливати погода, увімкнення сусідами потужного (з точки зору споживання енергії) приладу, підключення до мережі несправного електроприладу.

Придбавши стабілізатори напруги у Полтаві, ви захистите себе від всіх цих ризиків.  

Що потребує захисту 

Для більш точного розуміння загрози, варто розглянути конкретні ситуації негативного впливу коливань напруги на побутові прилади. 

В цілому, сучасна техніка теоретично може витримувати коливання напруги в межах 200-240 вольт.

А на практиці далеко не всі прилади продовжують якісно працювати в таких умовах.  

За короткочасного підйому напруги “під удар” потрапляють блоки живлення комп’ютерів і ноутбуків, мікросхеми електронних пристроїв, двигуни пральних і посудомийних машин, мотори газових та електричних котлів, нагрівальні елементи чайників і мультиварок, компресори холодильників, датчики та інше.  

Проблеми з частотою подачі змінного струму та шумові перешкоди теж негативно впливають на під’єднану до мережі техніку. Особливо високотехнологічну сучасну, не пристосовану до роботи в позаштатних умовах.