Якщо говорити про технічні розробки, які явно недооцінені більшістю користувачів, лідером списку стане стабілізатор напруги. Основна його функція — це запобігання різким коливанням напруги, які можуть зіграти з власниками житла злий жарт.
Якщо говорити про технічні розробки, які явно недооцінені більшістю користувачів, лідером списку стане стабілізатор напруги. Основна його функція — це запобігання різким коливанням напруги, які можуть зіграти з власниками житла злий жарт.
Вибір стабілізаторів досить широкий. Але для отримання надійного захисту краще обирати прилади виробників з відмінною репутацією.
Чому варто встановити стабілізатор напруги
Купуючи якісну й недешеву техніку, люди планують забезпечити власний комфорт на тривалий період часу. Але перепад напруги в електричний мережі може вивести з ладу одразу всі прилади в домі. І досить часто ремонту вона вже не підлягає.
Якщо перепади напруги в мережі відбуваються постійно, то проводка може нагріватися. В певний момент це стане причиною загоряння. Добре, якщо господарі будуть у цей час вдома й зможуть вжити заходів.
Причини перепадів напруги
Причин нестабільності напруги багато:
- неякісна робота місцевих електромереж,
- використання неякісних матеріалів під час монтажу електромереж,
- несвоєчасне обслуговування – особливо це стосується старих багатоквартирних будинків,
- порушення укладки силових ліній тощо.
На коливання напруги може впливати погода, увімкнення сусідами потужного (з точки зору споживання енергії) приладу, підключення до мережі несправного електроприладу.
Придбавши стабілізатори напруги у Полтаві, ви захистите себе від всіх цих ризиків.
Що потребує захисту
Для більш точного розуміння загрози, варто розглянути конкретні ситуації негативного впливу коливань напруги на побутові прилади.
В цілому, сучасна техніка теоретично може витримувати коливання напруги в межах 200-240 вольт.
А на практиці далеко не всі прилади продовжують якісно працювати в таких умовах.
За короткочасного підйому напруги “під удар” потрапляють блоки живлення комп’ютерів і ноутбуків, мікросхеми електронних пристроїв, двигуни пральних і посудомийних машин, мотори газових та електричних котлів, нагрівальні елементи чайників і мультиварок, компресори холодильників, датчики та інше.
Проблеми з частотою подачі змінного струму та шумові перешкоди теж негативно впливають на під’єднану до мережі техніку. Особливо високотехнологічну сучасну, не пристосовану до роботи в позаштатних умовах.