Українців попереджають про нову шахрайську схему в інтернеті

У Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при МКІП розповіли про  те, як не стати жертвою нової шахрайської схеми, котра шириться в інтернеті.

Як передає Укрінформ, Центр стратегічних комунікацій у Фейсбуку застерігає, що за цією інформаційною атакою може стояти росія.

У Фейсбуці з анонімного каналу запущена рекламна кампанія щодо “виплат 9 тисяч грошової допомоги” під брендом порталу держпослуг “Дія”. Гроші пропонують отримати нібито через Ощадбанк і Райффайзен Банк.

Зазначається, що кампанія стартувала 27 лютого 2023 року. Вона має стандартний “набір пропозицій”: повідомлення про те, що виплату можна отримати на особисту карту або карту родичів чи друзів. При цьому інструкцію складено дуже кострубато, з великою кількістю помилок.