Укравтодор шукає компанію, яка за 160 мільйонів наглядатиме за будівництвом нового мосту в Кременчуці

Укравтодор визначає компанію, яка за 160 млн грн контролюватиме будівництво нового мосту у Кременчуці — поки претендують лише українські фірми

Другий місяць Служба автодоріг у Полтавській області проводить тендер на послуги з технагляду за будівництвом 3 км траси Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя — Маріуполь, основна частина якого — це новий вантовий міст у Кременчуці, довжиною 1,7 км (разом з підходами). Очікувана вартість послуг з контролю за правильністю будівництва складає 159,8 млн грн. Про це пише «Полтавщина».

Конкурс на здійснення технічного нагляду із залученням інженера-консультанта на об’єкті: «Будівництво Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м. Кременчук) — Маріуполь на ділянці обходу м. Кременчук з мостовим переходом через р. Дніпро в м. Кременчук» САД оголосила 5 жовтня. Аукціон мав відбутися 30 листопада, але наразі тендерний комітет відхилив пропозиції усіх трьох учасників.

Так, взятися за замовлення поки зголосилися тільки українські інженерні компанії:

  • ТОВ «ІК-Проект» (Київ);
  • ТОВ «Техексперт Захід» (Львів);
  • ТОВ «Інжинірингова Компанія «Автомагістраль» (Київ).

Перше товариство працює у сфері архітектури з 2014 року і встигло змінити юридичну адресу з Харкова на Київ, а також отримати 24 бюджетних замовлення на 34 млн грн. Найбільше — від Департаменту інфраструктури Херсонської ОДА. Окрім того, на своїй сторінці у фейсбуці «ІК-Проект» повідомив, що є членом Міждержавної гільдії інженерів-консультантів і цього року здійснювала технагляд за будівництвом українського павільйону до Всесвітньої виставки Expo 2020 Dubai, в ОАЕ.

Львівське «Техексперт Захід» працює у сфері інжинірингу, геології та геодезії з 2015 року. За цей час вона отримала 61 замовлення від бюджетних організацій на 16,6 млн грн. Зокрема, фірма контролювала реставрацію частини Жовківського замку, будівництво ТРЦ «Victoria Gardens» та реконструкцію Палацу ігрових видів спорту «Спартак» у Львові.

Наймолодша серед учасників «ІК «Автомагістраль». Вона була зареєстрована у 2018 році у Києві і також працює у сфері архітектури. За це час вона отримала 234 контракти з бюджетними організаціями на 200,8 млн грн. Найбільше — від підрозділів Укравтодору в Одеській, Миколаївській та Луганській областях.

Офіційними причинами недопуску усіх трьох компаній до аукціону стала відсутність частини необхідних документів або інформації. Тож імовірно Службі автодоріг у Полтавській області доведеться скасовувати цей тендер й оголошувати новий.

Читайте також