Учасник банди з Горішніх Плавнів направив кошти від застави на потреби ЗСУ та відбувся умовним терміном

Суд призначив 5 років умовно учаснику банди, яка вимагала кошти у мешканців Горішніх Плавнів. Чоловік зменшив покарання, бо перерахував заставу на потреби ЗСУ. За півроку до цього його спільники отримали по 8 років ув’язнення, повідомляє “Полтавщина”.

24 травня Комсомольський міський суд Полтавської області виніс вирок Валерію Леонтюку, банда якого чотири роки тому займалася вимаганням коштів з мешканців Горішніх Плавнів. Суддя В’ячеслав Морозов призначив йому 5 років умовно. Троє його спільників отримали вироки ще півроку тому.

За даними реєстру судових рішень, події відбувалися у 2018 році. Валерій Леонтюк приєднався до «команди» Ігоря Краснощока, Володимира Германа та Анатолія Степанюка. Усі четверо раніше вже мали не одну судимість.

З весни 2018-го чоловіки почали підшукувати людей і придумувати їм неіснуючі борги. В результаті розслідування правоохоронцям вдалося знайти докази 5-ти епізодів такого вимагання.

Й мова про наступне — злочинці буквально вибили 5300 грн з будівельника, 12000 грн з мешканця гуртожитку, 5000 грн з випадкового перехожого, ще 5000 грн з іншого мешканця гуртожитку, який проігнорував вимогу і 10000 грн з перехожого

У підсумку , що вирішив суд – 8 років ув’язнення для організатора та двох учасників та 5 років умовно — третьому учаснику, який допоміг ЗСУ та переселенцям.