У центрі Кременчука побудують новий мікрорайон з 10-поверхівками

Ділянка по бульвару Пушкіна в районі п’ятого корпусу Кременчуцького національного університу ім.. М.Остроградського  та будівлі колишнього «Промінвестбанку» вже давно оточена парканом і довколо неї вже не один рік ведуться розмови про забудову. Раніше там хотіли зводити 26-ти, а згодом 16-ти поверхівки – такі собі вежі-близнюки.

Згодом від цих проектів відмовилися, а тепер там планують будувати  мікрорайон з 10-ти поверхівками, пише Кременчуцька газета. Забудову має здійснити фірма «Європабуд», яка має значний досвід будівництва житла в Кременчуці: від невеликих будинків в районі залізничної лікарні (лікарня «Придніпровська») – до житлової багатоповерхівки на вул Троїцькій (колишня Красіна) в районі податкової інспекції. Саме ця фірма має проект забудови мікрорайону.

В планах – будівництво двох 10-ти поверхових  двосекційних житлових будинків, п’яти 10-ти поверхових  односекційних житлових будинків та одноповерхових прибудов до житлових будинків для комерційного призначення.

І хоча у «Європабуді» кажуть, що точних планів початку будівництва не мають, проте припускають, що воно розпочнеться у 2022 році.

Читайте також