У “Полтавобленерго” пояснили, чому скасували режимні виміри електронавантажень

20 січня АТ “Полтаваобленерго” повідомило споживачів Полтавської області, що 24 січня 2023 року будуть проведені режимні виміри електронавантажень. Окрім цього, працівники Товариства проінформували персонально крупних споживачів, що у вівторок не буде застосовано жодних лімітів і обмежень, тому в цей день вони зможуть працювати на повну потужність.

Однак, 23 січня о 21:00 диспетчер АТ “Полтаваобленерго” отримав команду від НЕК “Укренерго” про те, що проведення режимного дня скасовано.

У зв’язку з тим, що АТ “Полтаваобленерго” не мало можливості повідомити кожне підприємство і кожного юридичного споживача про повернення до роботи з обмеженнями, зранку
24 січня, споживачі, які не були повідомлені, почали активно споживати електроенергію, що у свою чергу призвело до різкого росту навантаження на систему.

“Товариство було вимушене застосувати одночасно декілька черг графіку погодинних відключень. Просимо вибачення за незручності та з розумінням поставитися до ситуації, яка склалася, оскільки АТ “Полтаваобленерго” виконує команди НЕК “Укренерго”, – наголосили в АТ “Полтаваобленерго”.