У Полтаві знайшли застреленим відомого адвоката, який захищав інтереси мера Мамая

Денис Репало був одним із захисників судді Новака та головного архітектора міста Шевельова у справах щодо хабарництва, а також представляв інтереси міського голови Мамая у справі щодо хатніх робітниць — тіло адвоката знайшли сьогодні із вогнепальним пораненням.

Про це повідомляє “Полтавщина”.

1 грудня знайшли застреленим відомого полтавського адвоката Дениса Репала. Про це «Полтавщині» стало відомо з власних джерел.

Наразі правоохоронці розслідують справу за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Також розглядається версія самогубства.

Денис Репало отримав свідоцтво адвоката у червні 2012-го року. За кілька років став співзасновником адвокатського об’єднання «Юридичний Альянс».

За останній рік адвокат Денис Репало брав участь щонайменше у трьох гучних справах. Він був одним із захисників головного архітектора Полтави Миколи Шевельова, якого підозрюють у хабарництві.

Також Денис Репало був одним із тих, хто відстоював інтереси міського голови Полтави Олександра Мамая у справі його хатніх прибиральниць, за роботу яких з міського бюджету виплатили понад 570 тис. грн. Наразі цю справу передали до НАБУ, а Вищий антикорупційний суд продовжив строки розслідування до січня 2023-го.

Крім того, Денис Репало був одним із захисників голови Ленінського райсуду Полтави Юрія Новака, якого затримали на хабарі у $10000. Окрім хабаря, суддя не задекларував квартиру, машину і паркомісце. Розслідування у цій справі також проводить НАБУ.

Звісно, це не всі справи, у яких він брав участь, але через обмежену роботу Єдиного реєстру судових рішень переглянути весь перелік наразі неможливо.