У поліції нагадали про заборону малого судноплавства та риболовлі

У період нересту та воєнного стану поліція Полтавської області спільно з Полтавським рибоохоронним патрулем та прокуратурою вживають заходи щодо припинення протиправної діяльності на воді та недопущення незаконного вилову риби у водоймах області.

Нагадаємо, що з початку квітня за незаконне зайняття рибним промислом поліція області відкрила 15 кримінальних проваджень.

Інформуємо, що з 1 квітня на водоймах Полтавської області заборонена навігація для маломірних суден, окрім військових і поліцейських. Також, заборонено вилов риби шляхом промислового, любительського та спортивного рибальства.

За інформацією Управління Державного агентства меліорації та рибного господарства у Полтавській області, діють такі терміни заборони:  

Для любительського та спортивного рибальства:
•    на Кременчуцькому водосховищі з 11 квітня по 20 червня 2022 року;
•    на Кам’янському водосховищі з 11 квітня по 20 червня 2022 року;
•    в корінних водах річок з 11 квітня по 30 травня 2022 року;
•    в придаткових водах з 11 квітня по 10 липня 2022 року.

Для промислового рибальства:
•    на Кременчуцькому водосховищі з 16 квітня по 24 червня 2022 року;
•    на Кам’янському водосховищі з 16 квітня по 24 червня 2022 року;
•    в корінних водах річок з 16 квітня по 04 червня 2022 року;
•    в придаткових водах з 16 квітня по 14 липня  2022 року.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ в період нересту риби проведення будівельних, днопоглиблювальних, вибухових, сейсмологічних робіт, видобуток гравію та піщано-ракушкової суміші, прокладання кабелів, трубопроводів та інших комунікацій, а також будь-яких робіт на водних об’єктах та їх прибережних захисних смугах в межах району діяльності (контролю) Полтавського рибоохоронного патруля.

На період нересту риби в місцях, які оголошені нерестовищами, заборонено пересування всіх плавучих засобів (за винятком установлених судових ходів, транзитного проходу, виконання робіт по встановленню бакенів і у випадках надзвичайної потреби (шторм, туман, аварія і т.п.), крім суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.