У лікарні “Кременчуцька” продовжуються роботи з реконструкції приймального відділення

 У лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька»  триває реконструкція приймального відділення під багатопрофільне відділення з можливістю поточної діагностики, надання невідкладної допомоги, а у разі необхідності і проведення екстрених хірургічних втручань. Виконано великий обсяг робіт з капітального ремонту його приміщень, закуплене нове сучасне обладнання.

Наразі працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» активно працюють над будівництвом під’їзних шляхів до нового приймального відділення, облаштовують дорогу для заїзду автомобілів швидкої допомоги, паркувальні кишені для автомобілів працівників медзакладу  та відвідувачів.   Вже проведені роботи з встановлення бортового каменю, влаштування основи та  триває укладання асфальтобетонного покриття.

Після виконання   дорожніх робіт буде  проведено упорядкування та благоустрій території лікарні.  На подвір’ї  облаштують тротуарні доріжки та газони.  Щоб якнайшвидше завершити ці роботи, фахівці комунальних підприємств ШРБУ, «Благоустрій Кременчука» та «Міськсвітло» працюють майже без вихідних.

Читайте також