У лікарні “Кременчуцька” діє нова екстрена система виклику персоналу

У Кременчуці впроваджено сучасну систему виклику медперсоналу «Knopka» в екстреному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька». Вона дозволяє оперативно фіксувати звернення пацієнтів та контролювати час реагування лікарів.

Один натиск кнопки і виклик медпрацівника миттєво зафіксовано. Система автоматично вимірює час реагування. Уся інформація зберігається для подальшого аналізу та підвищення якості роботи відділення

За перші 15 днів роботи системи зафіксовано 309 викликів: з них 268 — у червоній зоні, де йдеться про критичні стани пацієнтів.

Середній час реагування медперсоналу:

  • червона зона — 1 хв 49 с (норма — до 5 хв);
  • жовта зона — 4 хв 7 с (норма — до 30 хв);
  • зелена зона — 6 хв 27 с (норма — до 60 хв).

Отримані показники свідчать про значне навантаження на відділення екстреної медичної допомоги та водночас — про ефективну, злагоджену і професійну роботу команди лікарів.