У лікарні “Кременчуцька” будують нове приймальне відділення

 Наприкінці минулого року у лікарні інтенсивного лікування «Кременчуцька» розпочато реалізацію масштабного проєкту – реконструкцію приймального відділення під багатопрофільне відділення з можливістю поточної діагностики, надання невідкладної допомоги, а у разі необхідності і проведення екстрених хірургічних втручань.

          Проєктом реконструкції передбачено повне  переформатування старого відділення.  За європейським протоколом приміщення буде розділено на три зони – «зелену», «жовту» та «червону». До «зеленої» увійдуть приміщення  для самозвернення пацієнтів, за направленням сімейного лікаря, хол для очікування та оформлення історії хвороби для подальшої госпіталізації, роздягальня, душова, оглядова та гіпсові кімнати. У «жовтій» зоні будуть розташовані діагностичні кабінети: рентгенологічний,  УЗД, ендоскопічний, комп’ютерний томограф та мала операційна зала (для нескладних хірургічних втручань), кімнати медперсоналу та технічні приміщення. Сюди  направлятимуть пацієнтів, що потребують дообстеження. До «червоної» зони входитиме  протишокова палата інтенсивної терапії. З «червоної» зони у разі необхідності пацієнтів направлятимуть у велику операційну.

          Будівництво ведеться за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування  міського бюджету Кременчука. Наразі будівельні роботи ведуться активними темпами.

                Завершити реконструкцію планують вже цього року.