У Кремнечуці суд оштрафував велосипедиста, який влаштував ДТП

31 травня у Кременчуці сталася ДТП – біля міської ради, велосипедист не надав дорогу легковику та врізався в нього. Внаслідок цього автівка отримала механічні ушкодження.

На водія двоколісного склали адмінпротокол за вчинення ДТП, і 28 липня його розглянули в суді. Під час засідання чоловік не заперечував, що саме через нього сталася аварія, оскільки він порушив ПДР.

Суддя Андрій Малтиз виписав винуватцю аварії 850 грн штрафу та постановив стягнути з нього 536,80 грн судового збору. Постанову можна оскаржити протягом 15 днів з її винесення.