У Кременчуцькому районі жінка тричі звабила неповнолітнього, а також обвинувачена у крадіжках та зберіганні наркотиків

У Глобинському районному суді 21 лютого провели розгляд справи за обвинуваченням місцевої жительки,яку звинуватили у зваблені неповнолітнього. Окрім того її звинувачують в зберіганні наркотиків та крадіжці.

13 березня 2023 року неповнолітній хлопець прийшов до домогосподарства обвинуваченої, щоб допомогти їх по домогосподарству. Жінка вирішила задовольнити свою статеву пристрасть шляхом збудження у хлопця статевого інстинкту та вчинення розпусних дій сексуального характеру щодо нього. У матеріалах справи вказали: «поцілувала в губи, після цього оголивши свої груди та статеві органи та за взаємною згодою вчинила з ним вагінальний статевий акт, посягаючи таким чином на нормальний моральний, психологічний та соціальний розвиток неповнолітнього, а також сприяючи формуванню у нього антиморальних поглядів.

17 березня хлопець знову прийшов допомогти жінці по домогосподарству. Злочин повторився. 24 березня відбулися аналогічні дії з боку обвинуваченої щодо неповнолітнього.

Уже в червні 2023 року громадянка побачила у себе на присадибній ділянці 9 паростків дикорослих конопель, які почала поливати. Згодом жінка їх зірвала та зберігала на горищі, щоб в майбутньому їх вживати

8 вересня 2023 року у громадянки провели обшук та знайшли коноплі (790 грамів канабісу).

У серпні 2023 року вона була в с. Старий Хутір, де відчинила ключем двері чужого будинку й забрала ноутбук за понад 2 200 грн.

У кінці серпня громадянка проникла в той же будинок, звідки забрала мікрохвильову піч за майже 3 200 грн.

В залі суду, під час допиту, обвинувачена повністю визнала свою вину за всіма трьома статтями. Жінці призначили рік іспитового терміну. Також постановили стягнути з засудженої 1 434 грн за проведення експертизи, знищити канабіс і повернути крадене потерпілому.