У Кременчуцькому районі затримали браконьєра з уловом на понад 700 тисяч гривень

10 квітня у результаті нічного рейду виявлено порушика, який займався виловом водних біоресурсів на водоймі Кам’янського водосховища поблизу села Стара Білецьківка Кременчуцького району, яка є забороненою для рибальства протягом всього року. Використовуючи гумовий човен та ліскову сітку, незаконно виловив 223 рибин загальною вагою майже 30 кг, у тому числі ікряних пліток, карасів сріблястих, синців, окунів та ляща і плоскирку. Сума, нарахована горе-рибалці за шкоду рибним запасам, склала 752 925 грн.

Через півгодини і на тій же водоймі поблизу с. Чечелеве виявлено ще одного порушника, який займався виловом водних біоресурсів підсакою з гумового човна. Таким способом йому вдалося нарибалити 60 рибин – карасів сріблястих, пліток, сазанів,плоскирок та ляща і окуня загальною вагою 15 кг. Своїми діями громадянин завдав збитків рибним запасам на суму 258 724 грн.

На місця подій було викликано слідчо-оперативні групи Національної поліції. На обох зловмисників оформлено адміністративні протоколи, також вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень по даним фактам. Заборонені знаряддя лову, човни та незаконно добуті водні біоресурси вилучено.