У Кременчуцькому районі в селі староста наказав не вимикати сирени, бо заважають спати

Сьогодні, 16 серпня, журналісти озвучили начальнику Кременчуцької РВА Олегу Лєдніку проблему, з якою зіткнулися мешканці Раківки – під час повітряних тривог у них не працюють гучномовці, які оповіщають про загрозу ракетних ударів. Про це повідомляє телеграм-канал ОК Кременчук з посиланням на місцеві ЗМІ.

Вчора ввечері протягом години збиралися перевіряти стан гучномовців, але «ознак життя» вони не подавали – через технічну несправність вони не працювали.

На адресу КРВА, за словами її начальника, надходять скарги від мешканців Кременчука, і нещодавно надійшли з села Градизької територіальної громади. Але там проблема була в іншому – сільський голова відмовився вмикати сирени.

Зараз комісія відпрацьовує звернення та продумує варіанти виправлення проблем – комплексно по всьому району. Сюди входить виділення коштів на закупівлю гучномовців, але не всі громади з цим упоралися.

А з селищним головою поговорять окремо, оскільки відомо, що він не хотів вмикати сирени вночі, тому що це заважає спати.