У Кременчуцькому районі школярі будуть навчатись офлайн

На сьогодні у Кременчуцькому районі облаштовують понад 40 укриттів та протирадіаційних сховищ. Це робиться для того, щоб з вересня школярі змогли навчатись офлайн.

Про це повідомив керівник Кременчуцької РВА Олег Лєднік 20 липня.

Станом на 15 липня у 19 навчальних закладах району проводять облаштування укриттів. Роботи там мають завершити до початку серпня, заявив керівник КРВА.

– Щодо інших розробляється проєктно-кошторисна документація, але динамічний процес облаштування бомбосховищ триває. Усі громади будуть готові прийняти діточок до школи. У якій кількості – це інше питання, – розповів Олег Лєднік.

Він зазначив, що після 15 серпня стане остаточно відомо, які школи району будуть готові прийняти дітей на навчання.