У Кременчуцькому районі рецидивіст жорстоко вбив подружжя через гроші

У Кременчуцькому районі розглянули справу чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві подружжя. Місцевий мешканець ніде не працює та не одружений, утримує двох неповнолітніх дітей. У 2005 році був засуджений за вбивство до 10 років позбавлення волі.

За даними слідства, наприкінці 2021-го року у знайомої родини чоловік позичив 1 тисячу євро. Приблизно через рік, у жовтні 2022-го, прийшов до них додому, аби обговорити питання боргу. Під час розмови у господаря подвір’я виник конфлікт із обвинуваченим. Чоловік вирішив вкрасти гроші у родини. Взявши ножа він зарізав господаря дому та добив ударом тупого предмета по голові. Від отриманих травм чоловік помер на місці.

Після цього, обвинувачений пішов до будинку, біля якого зустрів дружину потерпілого. Їй він завдав не менше 32 ударів лезом в обличчя та руки, а тупим предметом ― не менше 8 ударів у голову та декілька по руках. Жінка також померла. У будинку обвинувачений викрав 3800 доларів та близько 34 тисяч гривень.
Як з’ясували правоохоронці, обвинувачений на мотоциклі виїхав із Градизька у місто Кропивницький, де за 2 тисячі доларів купив автомобіль. На суді чоловік свою провину не визнав повністю, сказав, що у день убивства він був удома з дітьми, а згодом поїхав в інше місто купити авто, потім відправився у Львів у візовий центр, але був вихідний, тому вирішив подивитися на гори. Чоловіка затримали на Львівщині за два дні після убивства.

На судовому засіданні захисник обвинуваченого сказав, що доказів провини чоловіка немає, тому просив виправдати його. Суд вирішив, що вину довели докази та показання свідків.

Чоловікові призначили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а також з нього мають стягнути понад 62 тисячі гривень витрат на експертизи. Вирок можна оскаржити впродовж 30 днів з моменту проголошення.