У Кременчуцькому районі побили неповнолітнього

01.07.2023 року, в період з 21.00 по 21.39, в районі парку у Градизьку відбулось побиття неповнолітнього. Про це повідомив Градизький селищний голова Мирослав Носа, опублікувавши відео з камер спостереження.

За його словами, на відео нападник, який демонструє, як саме він завдавав ударів. Потерпілий в реанімації.Як повідомили у пресслужбі поліції, стосовно події відкрили два кримінальних провадження: за ст. 125 (нанесення легких тілесних ушкоджень). Вони розслідуються глобинською поліцією. Особи встановлені та з ними працюють дізнавачі.