Вчора на вулиці Східній патрульні поліцейські склали адміністративний протокол за нетверезе водіння на керманича автомобіля Mazda 6.
Освідування на стан сп’яніння показало, що в організмі 48-річного водія 2,91 проміле алкоголю, що майже в 14 разів перевищує допустиму норму.
Загалом з початку року кременчуцькі патрульні склали 384 протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.