У Кременчуці знизили тарифи на тепло і гарячу воду

9 жовтня виконком Кременчуцької міської ради ухвалив два рішення, які фактично вводять нові тарифи на тепло та гарячу воду для споживачів КП «Теплоенерго» та ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ».

Як пише Телеграф, застосувати нові теплові тарифи (знижені через здешевлення газу) мерія дозволила без укладення нових договорів зі споживачами. Раніше саме це називали перепоною для введення знижених тарифів: відповідно до чинного Закону «Про житлово-комунальні послуги» споживачі мають вибрати форму договірних відносин з виконавцем і укласти нові договори.

Представляючи на виконкомі проєкт рішення, мер Віталій Малецький зазначив, що, зважаючи на ситуацію з коронавірусом, неможливо провести збори у будинках, зробити поквартирний обхід та ухвалити рішення, не наразивши на небезпеку людей. У Верховній Раді зареєстрований законопроєкт, який мав спростити процедуру укладення нових договорів.

Проте наразі його так і не ухвалили. І мерія таки вирішила ввести нові тарифи в дію рішенням виконкому, не дочекавшись рішення ВР.