У Кременчуці жорстоко побили неповнолітнього хлопчика

23 січня, у Кременчуці, на вулиці Республіканській (Раківка), група неповнолітніх у капюшонах сильно побила хлопця

За словами очевидців, дитина стояла біля під’їзду будинку, на освітленому місці, у жвавому районі, повз нього проходила група із 7-8 невисоких осіб, одягнених у темний одяг, які зненацька напали на хлопця та почали бити металевими трубами без розбору по голові, кінцівках та тілу так, що на відстані було чутно хруст.

Свідки миттєво зреагували та почали кричати аби відігнати нападників, після чого викликали «швидку» й поліцію, але нападникам вдалося втекти.

За словами очевидців, хлопчик був непритомний, з його рота та голови текла кров, постраждалого забрали на кареті швидкої допомоги, подальша його доля, наразі, невідома.

Доповнення

Між двома компаніями, приблизно одного віку, які мешкають в тому ж районі, стався конфлікт. На місці події розбиралися ювенальні поліцейські. Встановлені всі учасники даного конфлікту, їх батьки всі звернулися з зустрічними заявами про те, що просять перевірку не проводити, що конфлікти виникали і раніше. На даний час ювенальні поліцейські будуть спілкуватися з усіма учасниками.

Відповідальність за дії підлітків несуть їхні батьки. Тому з усіма причетними до події підлітками буде проведено профілактичну роботу, будуть ходити доповідати ювенальним поліцейським як вони себе ведуть протягом певного періоду. А батьки, якщо їхні діти не виправляться – будуть притягнуті до адмінвідповідальності за невиконання батьківських обов’язків.

За інформацією telegraf.in.ua