У Кременчуці жінку звинуватили у хибному виклику поліції

Під час засідання адміністративної комісії у Кременчуці розглянули справу жінки, яку звинувачують в хибному виклику поліції. 23 січня 2024 року жінка викликала поліцію, бо не змогла потрапити додому.

Жінка не могла зайти до будинку, бо чоловік змінив замки. В той день вона була в легкому пальто, тож навіть не змогла забрати з будинку зимову куртку. Викликала поліцію, щоб отримати допомогу. Втім, за її словами, її чоловік при правоохоронцях був «білий і пухнастий» і збрехав про те, що вони не проживають разом з 2018 року.

На засіданні адмінкомісії обвинувачена розповіла, що в цьому будинку жила 30 років. Тепер уже колишній чоловік нелегально виписав її з будинку 22 листопада 2023 року. Втім про виписання вона дізналася пізніше, адже жила в цьому будинку до 23 січня 2024 року. Того дня вона змогла потрапити лише у двір домогосподарства, адже там замки були старі.

Також жінка з’ясувала, що її чоловік мав родину і дитину «на стороні». Тож зараз тривають судові тяжби, щоб вона могла хоча б потрапити додому та забрати речі.

Членам адмінкомісії притягувана до відповідальності показала документи, які підтверджували хід судового процесу. Цього та її слів було достатньо, щоб з’ясувати, що виклик поліції був не хибним, і громадянка потребувала допомоги поліції.

Справу закрили через відсутність складу адмінпорушення.