У Кременчуці жінка напала на патрульних, щоб відбити наркомана

Подія мала місце ще 12 липня, але про неї стало відомо лише зараз завдяки поширенню відео в соцмережах. На відео зафіксовано “боротьбу” патрульних з двома жінками та неадекватного молодого чоловіка на лавочці.

Ситуацію офіційно прокоментували в патрульній поліції Кременчука:

12 липня близько 21-ї години, патрулюючи вулицею Київською, патрульні виявили групу осіб, які розпивали алкогольні напої в громадському місці, своїми діями громадяни порушували статтю 178 КУпАП. Останні поводили себе підозріло, тому згідно з статтею 34 ЗУ “Про Національну поліцію”, інспектори провели поверхневу перевірку, в ході якої в одного з громадян виявили речовини, імовірно, наркотичного походження.

Патрульні повідомили про затримання громадянина. В той самий час до працівників поліції підійшли дві невідомі жінки та в грубій формі почали вимагати пояснень, висловлюватися нецензурною лайкою. Поліцейські відповідно до статті 36 ЗУ “Про Національну поліцію” вимагали залишити визначену ними територію з метою збереження слідів правопорушення.

Але жінки ігнорували законні вимоги та почали наносити удари працівникам поліції. Згідно зі статтею 45 “ЗУ Про Національну поліцію”, інспектори вимушені були застосували спеціальні засоби та затримали одну з них. На місце викликали слідчо-оперативну групу для подальшої кваліфікації дій громадян.

Насьогодні за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст.345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) ККУ, – зазначив Борзенко.