У Кременчуці затримали двох чоловіків, які купались в озері у парку “Міський сад”

У парку “Міський сад”, працівниками Муніципальної варти спільно з працівниками патрульної поліції, було затримано двох чоловіків, які вирішили охолодитися в озері.
Скоріше за все мова йде про двох чоловіків, які 29 липня вирішили покупатись у озері в Міському саду.