У Кременчуці запрацював резервний інфекційний шпиталь

Відсьогодні у Кременчуці розпочали заповнювати ліжка резервного інфекційного шпиталю в Першій міській лікарні. До цього часу таких закладів, де надається медична допомога  хворим на коронавірусну хворобу та з підозрою на неї, надавалася в розгорнутих ковідних шпиталях у Першій міській лікарні, Центральній районній лікарні та ЛІЛ «Кременчуцька».

Ситуація з поширенням коронавірусної хвороби в місті відповідно до оперативної   медичної статистики є критичною. Починаючи з 11 жовтня,  лікарі  щодня фіксують  від 100 до 160 нових підтверджених випадків вірусу нового типу.   Станом на 26 жовтня тільки на стаціонарному лікуванні у ковідних шпиталях  179 осіб перебувають на кисневій підтримці, з них – 74 пацієнти на кисневих концентраторах; на апаратах штучної вентиляції легень  – 22 особи.

Нагадаємо, минулого тижня у Кременчуці було встановлено абсолютний рекорд від початку пандемії з виявлення нових випадків COVID-19  . Таких випадків  було зафіксовано 935. Щодня служба «103» обслуговує більше  50 викликів, що надходять від хворих кременчужан  із симптомами коронавірусу.