У період із 7 по 13 серпня в нашому місті на світ з’явилося 38 немовлят
У Кременчуцькому перинатальному центрі народилося 20 хлопчиків і 11 дівчаток, у пологовому відділенні лікарні «Правобережна» – 3 хлопчики та 4 дівчинки.
Всього за цей час лелека завітав у гості з подарунками до 37 кременчуцьких родин і 1 сім’ї тимчасово вимушених переселенців.
Вітаємо щасливих батьків із народженням синочків і донечок! Зичимо миру в родинах і країні, а діткам бажаємо зростати здоровими!