У Кременчуці за тиждень народилось 32 дитини

Минулого тижня у Кременчуці народилося 17 хлопчиків і 15 дівчаток. У Кременчуцькому міському перинатальному центрі на світ з’явилося 23 малюки, а пологовому відділенні лікарні «Правобережна» – 9 діточок.

Бажаємо батькам новонароджених діточок, щоб їх сини та донечки були здоровими, росли в мирній і непереможній Україні!